Це цікаво

Рейтинг букмекерів: для чого він потрібен і яка користь гравцям

Як формується рейтинг букмекерів

Рейтинг букмекерів має значну роль для гравців. Завдяки йому можна правильно обрати портал для ставок, який гарантує чесну гру. Для формування такого списку використовується безліч факторів, кожен з яких має вплив на процес гри, реєстрації, виводу грошей тощо.

На території України свої послуги пропонують більш ніж 20 букмекерських контор, які також входять в ТОП. Це популярні, надійні та якісні азартно-розважальні портали, котрі пропонують своїм клієнтам високоякісні послуги, чесні та прозорі умови членських відносин, швидкі виплати та багато іншого. Користуватися послугами таких порталі — одне задоволення, тому можна зрозуміти, чому всі представники рейтингу користуються таким великим попитом.

Для чого потрібні рейтинги

Кожен гравець хоче не лише весело провести час на порталі, але і виграти. Для цього потрібно вибирати чесний і надійний ігровий майданчик, де пропонуються вигідні умови гри. Головна задача рейтингу — оцінка переваг і недоліків закладів, порівняння і гідний вибір. Щоб виграти, треба порівнювати коефіцієнти, щоб просто весело провести час, звертати увагу на котирування не треба. В ТОП входять тільки професіонали своєї справи, які працюють на законних умовах і за міжнародною ліцензією.

Популярні українські букмекери

До категорії найпопулярніших букмекерських контор України можна віднести Фаворит, Паріматч, Марафонбет і 1хБет. Парі матч офіційно стала першою БК, яка отримала ліцензію на діяльність. Меншу популярність мають:

  • Бетвінер;
  • Пінап;
  • Вбет.

Це також перевірені компанії, яким можна довіряти свої гроші. БК Пінакл, Вільям Хілл та Спортінгбет не користуються особливою популярністю серед гравців, але також підійдуть для ставок. Деякі з цих порталів не орієнтовані на гравців з України.

Як формується рейтинг

Коли складається рейтинг, беруться до уваги ключові фактори:

  • ліцензія;
  • бонуси;
  • служба підтримки;
  • зручність і швидкість виплат;
  • інтерфейс, оформлення, зручність користування сайтом.

Перший критерій — наявність дозволу на роботу законодавством, ліцензія. Це важливий чинник, тому що ставки на нелегальному порталі можуть призвести до втрати грошей, блоку особистого кабінету і іншим неприємностям. Своє місце в рейтингу займають тільки ті контори, які мають дозвіл на діяльність. Ні одна букмекерська контора, котра не має ліцензії якості, автоматично не потрапляє до рейтингу найкращих та надійних букмекерських контор. Наступні пункти перевірки порталу навіть не розглядаються.

Кількість ставок та бонусна програма

Якщо гравець бажає знайти різносторонні розваги, йому потрібно шукати заклад з великим асортиментом ставок. Є заклади, які орієнтовані лише на події кіберспорту або футбольні матчі. Щодо бонусів, то важливо звернути увагу на вітальні пакети та бонуси на перші депозити. Це може бути певний відсоток до основної суми або фрібет. Для казино — фріспіни. Багато закладів пропонують кешбек – повернення програних коштів.

Період роботи букмекера

Чим довше букмекер на ринку, тим надійнішим вважається такий заклад. Якщо контора приймає ставки вже не один рік, то її діяльність вважається пріоритетною при формуванні рейтингу. Новачкам краще орієнтуватись на тих букмекерів, які працюють більше 10 років.

Виплати

Оптимальний період для виплат виграшу — від 15 до 30 хвилин на електронні гаманці, а на банківські картки — не менше 12 годин. Якщо є затримка коштів, краще обрати іншу букмекерську контору. Важливо прочитати відгуки гравців, перед тим, як робити ставки і виводити гроші.

Робота служби підтримки

Оперативність сапорту впливає на показники рейтингу закладу. Технічна підтримка, яка працює кожного дня, без перерви та вихідних, завжди має перевагу. Знайти контактну інформацію для звернення можна на головному сайті, в нижній частині сторінки. Доступні такі варіанти зв’язку: електронна пошта, номер телефону, чат в реальному часі.

Посмотреть

Літературне місто - Онлайн-бібліотека української літератури. Освітній онлайн-ресурс.